MK

  • AL
  • EN

Добре дојдовте во Garden Inn Меdical!

Вашето здравје,
нашиот приоритет!

Нашиот професионален тим ви стои на располагање.

Добре дојдовте во Garden Inn Меdical!

Не трпете болка,
има решение!

Модерни методи на третмани и лечење

Добре дојдовте во Garden Inn Меdical!

Пoлесно движење,
подобро здравје!

Чекор по чекор пристап, до посакуваниот резултат!

About Photo 1.jpg About Photo 2.jpg

Подготвени да го помогнеме Вашето движење!

За нас

Добре дојдовте во Garden Inn Medical –
вашиот пат до виталност!

Зачекорете во рајот на лекувањето и подмладувањето во Garden Inn Medical, вашата примарна дестинација за физиотерапија и рехабилитација.

Ви упатуваме топло и срдечно добредојде, притоа имајќи ја можноста да Ви се придружиме кон патот до оптимално здравје и виталност.

Ние во Garden Inn Medical веруваме во трансформативната моќ на персонализираната нега и современите терапевтски пристапи. Нашиот посветен тим од квалификувани физиотерапевти и експерти за рехабилитација е посветен на обезбедување сеопфатни услуги кои ќе Ви помогнат да ја вратите силата, мобилноста и виталноста.

Ве покануваме да тргнете по патот кон обновена виталност и подобрено здравје со Garden Inn Medical. Дозволете ни да бидеме ваши партнери во благосостојбата, водејќи Ве кон посветла и поздрава иднина!

Посветени експерти

Запознајте го нашиот медицински тим!

Zoran

Др. Зоран Димовски

Др. Спец. по физикална медицина и рехабилитација
Afrodita

Др. Афродита Димовска Шетлов

Др. Спец. по физикална медицина и рехабилитација
Gonxha

Др. Гонџа Селмани

Доктор по медицина
Nermin

Нермин Азизи

Администратор
Cvetanka

Цветанка Шиковска Пачовска

Медицинска сестра
Aleksandar

Александар Цаневски

Физиотерапевт
Ivan

Иван Симјановски

Физиотерапевт
Aleksandar

Александар Дојранлиев

Физиотерапевт
Ivana

Ивана Раевска

Физиотерапевт
Oliver

Оливер Тодоровски

Физиотерапевт
Anastasija

Анастасија Василевска

Физиотерапевт
Samira

Самира Муртезани

Подолог терапевт
Bojana

Бојана Божиновска

Физиотерапевт
Stefanija

Стефанија Стевоска

Физиотерапевт

Доживејте го Garden Inn Medical!

Видео презентација на најмодерниот центар за физиотерапија и рехабилитација во земјата!

×

Препораки

Задоволни пациенти – нашиот успех!

Kosta

Коста Андовски

Моето искуство во Garden Inn Medical беше исклучително. Експертската грижа и персонализираниот третман што ги добив беа клучни за решавање на мојот проблем со повредата на коленото. Информираниот и сочувствителен персонал, во комбинација со современите капацитети, создадоа опкружување за поддршка што значително придонесе за моето брзо закрепнување.

Ana

Ана Стојкова

Да се ​​најде олеснување за мојата хронична болка во грбот се чинеше неостварливо додека не го открив Garden Inn Medical. Експертизата на посветениот тим и приспособениот пристап имаа извонредно влијание врз мојата непријатност. Благодарна за нивната ефикасна грижа, од се срце им го препорачувам Garden Inn Medical на сите кои бараат ослободување од болките во грбот.

Blerta

Блерта Селими

Озонотерапијата во Garden Inn Medical направи пресврт на моето здравје. Посветениот персонал и ефективните третмани го прават овој центар моја главна препорака за сите кои размислуваат за озонотерапија.

ПРИЛАГОДЕТЕ ГИ ПОСТАВКИТЕ

За правилната работа на веб сајтот и за подобрување на вашето искуство, користиме колачиња. Детални информации можете да најдете во нашата Политика за колачиња.

Потребните колачиња обезбедуваат суштинска функционалност. Веб сајтот не може правилно да функционира без овие колачиња, а нив можете да ги исклучите единствено со промена на поставките на вашиот пребарувач.

Aналитичките колачиња ни помагаат да го подобриме веб сајтот така што собираат и известуваат за податоците за неговото користење.

Користиме маркетинг колачиња како помош за подобрување на релевантноста на рекламните кампањи кои ги примате.
Назад
Зачувај и Потврди

Подесувања за колачиња

Со кликнување на "Ги прифакјам сите колачиња", вие се согласувате на чување колачиња на вашиот уред со цел да ја подобрите навигацијата на страницата, да ја анализирате употребата на страницата и да помогнете во нашиот маркетинг.

Поставки за колачиња
Ги прифаќам сите колачиња